pojemnik EURO

Pojemniki EURO – rola i zastosowanie

sie 7, 2020 Przemysł by Wojciech

Pojemniki EURO to kategoria nowoczesnych wielofunkcyjnych skrzynek wykonanych z wysokogatunkowych tworzyw sztucznych, które stosowane są powszechnie przez wiele branż. Pojemniki są w pełni kompatybilne z obydwoma wymiarami palet EURO wykorzystywanych w transporcie (120 x 80 centymetrów oraz 120 x 100 centymetrów). Oznacza to, że korzystanie z różnego rodzaju pojemników EURO o różnych wymiarach zawsze skutkuje otrzymaniem wymiaru standardowej palety transportowej. Z punktu widzenia pracowników branży transportowej jest to duże udogodnienie.

Do czego służą pojemniki EURO

Plastikowe pojemniki EURO znajdują zastosowanie w przemyśle spożywczym i gastronomii jako podstawowe narzędzia do przechowywania i do transportowania ładunków. Mają wszystkie niezbędne atesty oraz pozwolenia dopuszczające je do kontaktu z produktami spożywczymi.

Konstrukcja pojemników oraz użyte materiały chronią produkty spożywcze przez działaniem bakterii, grzybów czy różnych rodzajów skażeń. Pojemniki z otwartymi ścianami zapewniają dodatkowo szybkie odparowywanie wilgoci.

Jako uniwersalne pojemniki transportowe, skrzynki z tworzywa sztucznego używane są we wszystkich branżach, które nie wymagają stosowania wysokospecjalistycznych pojemników. Znajdują także zastosowanie w biurach, archiwach – idealnie nadają się do przechowywania różnego rodzaju dokumentacji – oraz gospodarstwach domowych, gdzie pomagają utrzymać porządek w spiżarni, piwnicy, garażu, w domku narzędziowym czy przydomowym warsztacie.

Pojemniki typu EURO są idealną alternatywą dla pudeł kartonowych. W wersji zamykanej, znakomicie nadają się do magazynowania przedmiotów, po które sięgamy bardzo rzadko. Gwarantują ochronę przed wilgocią, kurzem oraz innymi czynnikami zewnętrznymi, które mogłyby wpłynąć na uszkodzenie zawartości. Pojemniki EURO to również ciekawe rozwiązanie do dziecięcych pokojów jako pudła na zabawki, klocki czy materiały plastyczne.

Zalety pojemników EURO

Pojemniki typu EURO są lekkie, uniwersalne, wielofunkcyjne. Do ich zalet zaliczamy:

 • różną nośność (12-50 kg) i pojemność (28-67 dm3)
 • lekkość i stabilność
 • wysoka jakość materiałów, z których są produkowane (polipropylen, polietylen)
 • niezwykłą łatwość w czyszczeniu, a to dzięki odpowiedniemu wykończeniu ścian, które posiadają właściwą sobie gładkość
 • wyposażenie w wygodne uchwyty, co zdecydowanie ułatwia transport
 • najwyższą, ze wszystkich dostępnych pojemników na rynku, wytrzymałość oraz odporność na działanie ekstremalnych warunków, jak na przykład skrajne temperatury czy uszkodzenia mechaniczne
 • możliwość dokupienia niezwykle przydatnych akcesoriów do pojemników, np. pokryw do wykonanych z plastiku i aluminium
 • możliwość wybrania pojemników EURO w wersji z atestem Polskiego Związku Higieny na kontakt z produktami żywnościowymi
 • możliwość wyboru pojemników z dodatkowymi wzmocnieniami, co umożliwia przewóz towarów o dużej wadze
 • szeroką gamę kolorystyczną
Czytaj również:  Zalety wynajmu podnośników do budowy lub remontu budynków

Pojemniki EURO Firmy ZAT Artech – doskonałe rozwiązania dla transportu i nie tylko

Firma Artech dostarcza najwyższej jakości rozwiązań dla transportu i magazynowania ładunków i rzeczy. Tylko zakup oryginalnych pojemników EURO to gwarancja, że spełnią pokładane w nich nadzieje. Pojemniki nieoryginalne mogą być niestarannie wymiarowane, co oznacza, że podczas załadunku skrzynek na paletę może się okazać, że nie są one kompatybilne z wymiarami palety. Łatwo sobie wyobrazić jak kłopotliwe musi być takie odkrycie… Oryginalne pojemniki EURO mają bardzo dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Nie ma ryzyka, że byle upadek albo uderzenie doprowadzą do destrukcji pojemnika i wysypania się jego zawartości.

Decydując się na zakup pojemników EURO należy korzystać z usług sprawdzonych i profesjonalnych sprzedawców, którzy zapewnią produkt najwyższej jakości, spełniający wszystkie wymogi dotyczące rozmiaru oraz bezpieczeństwa. Firma ZAT Artech to pewny dostawca doskonałych rozwiązań dla transportu oraz magazynowania. To polski producent pojemników plastikowych, którego priorytetem jest jakość oraz zadowolenie klienta. Produkty dostępne są w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz kontaktu z naszymi specjalistami.

 •  
 •  
 •  
 •  

Dodaj komentarz